Kalite Politikası

Kamuoyu Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri
info@remres.com.tr

Kalite Politikası
Hem metropollerde hem de diğer tüm illerde geniş bir yanıtlayıcı havuzu bulunan Remres, sektörün öncülüğünü yapan araştırmalar sunmak için gerekli kapsayıcılığa ve yeterli deneyime sahiptir. Remres'in en büyük farkı kullanmış olduğu kendine ait yazılım ve donanım sistemleridir. 

En Yüksek Kalite Standartları
Remres; verimli, hızlı, yanıtlayıcı etkileşimine önem veren, geniş kapsayıcılık içeren ve rekabet gücünü garanti eden yazılım ve donanımlarıyla sektörde ses getiren çözümler sunmaktadır.  Araştırma tasarımı danışmanlığı, soru formu programlaması, çeviri, örnekleme, saha koordinasyonu, online raporlama, veri işleme, kodlama, grafik veya veri görselleştirme gibi her türlü alanda Remres, aşağıda belirtilen ilkeler doğrultusunda en yüksek araştırma kalitesini sunmaktadır:

Online röportajlar: Remres panel ve anket doğruluk prosedürleri
Kalite prosedürlerimiz gereğince, yaptığımız her türlü ankete katılanların aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunu garanti ederiz:

Gerçek - Anket katılımcıları gerçek kişilerdir (Çift Onay yaklaşımı, cihaz ayarları ve Geo-lokasyon arasında yanlış eşleştirme durumlarının belirlenebilmesi...).
Güncel - Katılımcılar yakın zamanda benzer bir ankete katılmamışlardır (Sıkı panel kullanım kuralları...).
Katılım Gösteren - Katılımcılar anketleri ciddiye alarak tamamlarlar (Soruları hızlı ve özensiz cevaplayanların belirlenmesi ve bu kişilerin anketlerden çıkarılması, mükerrer cevap tespiti...)
Eşsiz - Anket katılımcıları aynı ankete sadece bir kez katılabilirler (mükerrerliği önlemek... )

Profesyonel çalışanlar
Çevrimiçi ve mobil – Remres, yüzlerce online ve mobil uzmanı ile tüm yurt çapında bir online organizasyona sahiptir. Bu da Remres'e; en optimum kapsayıcılığı ve tutarlılığı sağlar.

Verimli ve titiz süreçler
Remres geleneksel anketlerden hızlı anketlere ve en basitinden en karmaşık anketlere kadar çok çeşitli anket çalışmalarını gerçekleştirmek amacıyla, kalite ve hızı garanti eden anket metotları için önemli bir gelişme faktörü olarak güçlü donanımlar ve dijital çözümler kullanıyor.

Remres, çevrim dışı ortamlarda, çalışma sahasını ve geleneksel geriye dönük veri onaylama işlemini kendi yazılımları ve operatörleri sayesinde gerçek zamanlı veri onaylama araçlarıyla yönetiyor. 
 
Online ve mobil platformda ekiplerimiz kendilerine gerçek zamanlı saha gözetimi, ilk veriye erişim sunan ve bu verileri müşteriler ile paylaşma imkanı sağlayan online kullanıcı dostu bir gösterge panelinden faydalanıyor.


Üstün Anket Deneyimi Sayesinde Katılımcıların Etkileşimi
İnsanların sürekli hareket halinde olduğu, müsaitliklerinin zor bulunduğu ve dikkatlerinin kolayca dağıldığı bu değişen dünyamızda, insanlardan yanıt almak en temel zorluk.

Bunu başarmak için Remres her zaman katılımcılarla iletişime geçmenin en iyi yolunu arıyor, anketleri daha çekici kılmak için sürekli olarak yeni fikirler ve yöntemler geliştiriyor - çünkü tüketici katılımı iyi bir araştırmanın temelini oluşturur.